Для туристов

(0372)55-07-09 , 050-372-55-00

(0372)54-52-21 , 095-458-73-73

 

Для агентств

050-278-34-99

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Курс валют

1€ = 45,00 грн

1 у.o. = 45,00 грн

There is no translation available.

 

Зараз ми використовуємо нову програму динамічного ціноутворення. Це означає, що в нашій системі відображаються актуальні ціни з урахуванням акцій і знижок.

 

Прочитайте наші рекомендації по використанню онлайн-бронювання

1. "Звідки" - виберіть місто виїзду або варіант «Без перельоту», якщо транспорт вам не потрібен.

2. "Куди (країна)" - виберіть одну країну відпочинку (Болгарія, Греція та ін.)

3. ""Куди (місто)" - можна вибрати «все» або тільки курорт, який цікавить (один або кілька).

4. "Тип туру" - групи турів зі схожими параметрами. Наприклад, «раннє бронювання», «автобусний тур» та ін. Рекомендуємо вибирати «все».

5. "Дати заїзду" - вказуються дати виїзду. Можливі варіанти виїздів підсвічуються зеленим кольором, обрані дати - чорним. Можна вибрати кілька дат, внизу календаря можна скинути вибрані дати.

6. "Кількість днів" - в залежності від обраних дат, система запропонує вибрати можливу тривалість. При підборі автобусного туру кількість ночей туру враховує дорогу. Наприклад, автобусний тур на 12 ночей, це 10 ночей в готелі і 2 в дорозі (1 ніч туди, 1 - назад).

7. "Дорослі" та "Діти" - вибирається кількість туристів в 1 номері. Вік дітей вказується після додавання (+) дітей для кожної дитини. Враховуйте, що більшість готелів вважають дітей до 12 - 14 років. Якщо ви не знаходите підходящий варіант, можливо дитина в даному готелі рахується дорослим. Поміняйте параметри пошуку (наприклад, замість дитини 15 років вкажіть ще одного дорослого) і запустіть пошук ще раз.

Виконайте пошук, натиснувши кнопку "Знайти". Рекомендуємо використовувати активні фільтри і угрупування: "Ціна" (можна задати діапазон цін), "Програма туру", "Параметри проживання" (курорт, категорія готелю, харчування).

Якщо у Вас виникли труднощі в роботі з системою, напишіть нам на e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або зв'яжіться за тел. 050-278-34-99

По всім питанням
e-mаil: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вверх